../

PRO Cephe Ve Korkuluk Sistemleri LTD. ŞTİ. 2010 yılında alüminyum cephe, korkuluk ve doğrama sektöründe, öncelikle doğduğu il olan Bursa ile birlikte yakın komşu illerin ve yurt sathında olan ihtiyacı iyi niyetli ve olumlu gayretler içerisinde, bir yandan PRO ailesinin yaşamını sürdürmek, bir yandan da kaliteli üretip iyi hizmet vererek kendi sektörününen güvenilir ve tercih edilen şirketleri arasında yer almayı ilke edinen, yönetim ve kalite politikalarını bu doğrultuda odaklayarak ürün çeşitliliği ve yüksek hizmet kalitesi ile yeni bir çizgi ve modern bir soluk trendinde karşılamak için kurulmuştur. Kendi alanında uzman ve kendini sürekli geliştirmeyi şiar edinmiş ekibimizle, yenilikçi teknolojiyi kullanarak sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri bünyesine dahil edip müşterilerinin talepleri doğrultusunda kaliteli ürünleri en estetik şekillerde uygularyarak en ekonomik çözümleri başarılı ve uzman ellerle hizmete sunmayı amaçlamıştır. Hizmet prensiplerimiz: projelendirmeden uygulama sonrası hizmete kadar işin her sürecinde, nitelikli hizmet, müşteri memnuniyeti, istenilen işin zamnında teslimi, satış sonrası hizmet, fonksiyonel ve çevreye duyarlı projelendirmeler hazırlamak, standartlara uygun kalitede uygulamak ve yapılan hizmetin arkasında durarak müşterilerimizin bizi güvenilir bir çözüm ortağı olarak görmesini sağlayarak ülke ekomonomisine katma değer oluşturmaktır. Alüminyum, çağımızda yapıların modern, sağlıklı çizgilere ulaşabilmesinde önemli rol oynayan elit bir malzemedir. İşleme kolaylığı, korozyon direnci, zengin renk seçenekleri gibi üstün özellikleri ile yapılarınıza değer kata. Ayrıca benzer metaller içerisinde sağlık, zerafet, hafiflik, sağlamlık ve ekonomiklik gibi faktörleri de bünyesinde barındıran yegane çözümdür. Firmamız, alüminyum doğrama, kompozit panel kaplama, alüminyum ve paslanmaz korkuluk sistemleri, strüktürel cam cephe kaplama sistemleri, kış bahçesi, polikarbon ışıklık sistemleri, cam kapı sistemleri, otomatik kapı, saçak, rüzgarlık, transparan cephe sistemleri gibi geniş ürün yelpazesinde uzamn ve profesyonel ekiplerimizin denetiminde teknolojik üretim ve bilgisayar destekli sistem çözümleri ile talepleriniz doğrultusunda taahhüt işleri yapmaktadır ve her geçen gün artan bir hizmet kalitesi ile de yapmaya devam etmeyi hedeflemektedir..

Misyonumuz

Uzman ve kendini sürekli geliştiren kadromuzla, yenilikçi teknolojiyi kullanarak kaliteli ve ekonomik hizmet sunarak müşterisine estetik, fonksiyonel ve çevreye duyarlı projeler sunmak,uygulamak ve yaptığı işlerin arkasında olup, güvenilir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Giydirme cephe sektöründe yenilikçi, aranan öncü, mükemmelliği hedefleyen, dünya standartlarında kaliteli üretim ve montaj yapabilen, güvenli ve güvenilir bir firma olmaktır.

Kalite Politikamız

Toplam kalite anlayışı içerisinde tüm çalışanlarımızla birlikte,müşteri beklentilerini en yüksek seviyede karşılayabilmek amacıyla kaliteden ödün vermeden,asgari ulusal ve uluslararası. Standart şartlarında üretim yapmak,mamullerimizi müşterilerimize istenilen zamanda,istenilen Kalifiyede ve en ekonomik fiyatlarda sunmak kalite politikamızdır.