../

TRANSPARAN CEPHE

Transparan giydirme cephe, yapıya mimari tasarım Bir ettik estetik görünüş kazandıran giydirme Bir cephe sistemidir. Transparan cephelerin uygulama Amacı gün ışığından en iyi sekilde faydalanmak ziyaretinde iç Mekanın açığa çıkarmaktır. Transparan cephe sistemi de Yapısı paslanmaz rotiller Aracılığıyla dört kenarından delinerek tutturulmuş Olan ısıcamlı veya lamine tek taşıyıcı çelik konstrüksiyona mekanik Olarak bağlanmaktadır

IŞIKLIK SİSTEMİ

Ek bir malzeme desteği olmaksızın büyük ölçekli ışıklıkların oluşturulması için uygun kesitler. Piramitlere, tepe ışıklıkları, kabuklar ve uzay kafes sistemleri gibi çeşitli uygulamalar için ideal. Işıklık sistemleri, güneşin olumsuz etkilerinden arınmış ve süzülmüş gün ışığı ile dolu ortamlar yaratmada ideal çözümler olarak geliştirilmiştir.

KORKULUK

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona korkuluk denir. Korkuluk merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir.

GÜNEŞ KIRICI

Güneşin verdiği zararlı etkileri binaların içerisine taşımamak ve hem canlı hem cansız varlıkların daha rahat ve sağlıklı şekilde varlıklarını sürdürebilmeleri için önemli görev üstlenen yapılar olan güneş kırıcı sistemler bir bakıma binaların güneş gözlüğü anlamına da gelir. Burada asıl amaç bu ışıkların tamamen engellenmesi değil, sağlıklı bir şekilde yeteri kadarının alınması ve bu enerjiden verimli şekilde faydalanılmasıdır. Eğer güneşten tamamen korunmak isteniyorsa düz bir duvar örülerek tamamen güneş ışığı arkada bırakılabilir. Aynı zamanda estetik açıdan da binalara fayda sağlayan bu sistemler birçok farklı şekilde karşımıza çıkar.

ALÜMİNYUM DOGRAMA

Çeşitli alüminyum doğrama işleri arasında alüminyum doğramanın avantaj ve dezavantajları, Alüminyum doğrama vitrinleri, panjur asma tavan ve cephe giydirme, pencereler, kapılar, küpeşte, otomatik kapılar, ısı yalıtımlı doğramalar, sürgülü kapılar, kepenkler, mağaza, vitrin, alüminyum yapımında kullanılan alüminyum doğrama profilleri özeldirler. Alüminyum uzun ömürlüdür. Her iklim koşulunda doğa şartlarına en dayanıklı malzeme alüminyumdur. Ağaçtan 43, PVC'den 23 kat daha sağlamdır. Rutubet tutmaz, şişmez, bozulmaz, çekmez, çatlamaz. Ultraviyole ışınlarına karşı koruyucu tedbirler gerektirmez, bakımı kolaydır.

GİYDİRME CEPHE

Günümüz cephe tasarımları; prestij, estetik, fonksiyonellik, konfor ve özellikle enerjinin korunmasına yönelik olarak yapıyı tümüyle saran, giydiren bir anlayış ortaya çıkarmaktadır. Bu anlayış doğrultusunda yapı cephesini tümüyle saran, giydiren ve alüminyum doğrama cephe profilleri kullanılarak oluşturulur. Yüksek kaliteli ürün, hızlı montaj imkânı,su tahliyesi ve havalandırma konuları sistem içerisinde çözülmüş ve test edilmiştir.Hava, su geçirimsizlik ve rüzgâr dayanım testlerinin ilgili normlara göre yapılmış, uluslararası Qualanod ve Qualicoat yüzey işlem sertifikalarına sahiptir.

Alüminyum Kompozit Panel Kaplama

Aluminyum kompozit panel, iki adet aluminyum levha ve arasına düşük yoğunluklu polietilen malzemenin birleşiminden oluşan yapı malzemesidir. Alüminyum Kompozit Paneller, son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Cephe kaplama malzemelerine göre daha hafif, düzgün yüzeyli, darbelere ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. İşlenilmesi kolay, bakımı ve temizliği kolay bir çok renk seçeneğine sahip. Titreşim emme özelliğine sahip ve korozyona karşı dayanıklı.

Cubicle Bölme

Cubicle Bölme malzemelerin ıslak hacimlerde kullanım alanlarından biri olan duşlar. Cubicle malzemenin suya ,neme ve rutubete karşı dayanıklı olması duş sistemlerinde çok büyük bir çözüm sunuyor. İstenilen renk ve ölçülerde üretim yapılabilir. Darbe ve basınca karşıda dayanıklıdır kolay kolay deforme olmaz.

SAÇAK

Saçakların ana fonksiyonu yağmur suyunu duvardan uzak tutmak ve çatının duvar ile birleştiği noktalarda su birikmesine engel olmaktır. Saçaklar aynı zamanda bina çevresindeki yürüme alanlarının da yağmurdan korunma işlevini görürler. Ek olarak binanın temelinin erozyona maruz kalmasının azaltmak ve de duvarlara sıçrayarak gelen yağmurun minimize etmek işlevlerini de görürler.

Terra Cotta Kaplama

Terra cotto Cephelerin doğal olarak havalanmasını sağlayan, mimari hayal gücünü sınırlamayan cephe kaplama malzemeleridir. Terra cotta giydirme cephe sistemleri, pek çok prestijli projede kullanılmıştır. Tüm uygulama detayları çözülmüş olup, sağladığı avantajlar sayesinde çok tercih edilen doğal cephe kaplama malzemesidir.

Otomatik Kapı

Her gün milyonlarca insan onların sağlamış olduğu konforu yaşamaktadır. Yüksek performansın, güvenlik ve emniyetin, konforun ve tasarımın birinci sırada yer aldığı, en yenilikçi işletim mekanizmaları, otomatik kapı çözümlerini, her bir giriş alanını ilgi odağı haline dönüştürmektedirler.